экрана 2021 04 28 в 16.24.58

(YGG): سازمان خودمختار بلاکچینی

درباره ییلد گیلد گیمز (YGG): سازمان خودمختار بلاکچینی

 

ییلد گیلد گیمز (YGGs) یک سازمان خودمختار بلاکچینی (DAO) است که در توکن‌های غیرقابل معامله دنیای مجازی (NFTs) سرمایه‌گذاری می‌کند. هدف این سازمان توسعه بزرگترین اقتصاد مجازی دنیاست، بهینه‌سازی دارایی‌های خود برای بیشینه‌سازی کاربرد و به اشتراک‌گذاری درآمد با سهامداران خود است.

در بازی‌های خودمختار، ییلد گیلد گیمز یک اجتماع از بازیکنان و سرمایه‌گذارانی را که با سرمایه‌گذاری در NFTs که در دنیاهای مجازی و بازی‌های مبتنی بر بلاکچین استفاده می‌شود، ساخته است. افراد به علت شیوع ویروس کرونا بیشتر تمایل به شرکت در بازی‌های به‌صرفه جهت کسب درآمد داشتند که به رشد این پلتفرم کمک کرده است.

map

کی بنیان‌گذاران ییلد گیلد گیمز هستند؟

شرکتی که پشت ییلد گیلد گیم استودیو بازی‌های YGG را راه‌اندازی کرده، توسط گابی دیزون، عضوی از تیمی که اجازه اطلاعات Axie Infinity و Yearn Finance را ارائه داده است، تأسیس شده است. بریلی لی و اول مویستنس همزمان استودیو بازی را تأسیس کردند. بریلی لی کارآفرینی کننده‌ای است که دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه کمبریج است و در سال 2016 به عنوان رئیس جامعه رمزارزی خدمت کرده است. او همچنین یکی از موسسان CapchainX بوده و مشاور مالی مجازی مجازی است. اول مویستنس توسعه‌دهنده بلاکچین است؛ او الگوریتم‌هایی را برای بسیاری از ربات‌ها و NFTs ایجاد کرده است، از جمله Axie Infinity.

در حال حاضر، تیم ییلد گیلد گیمز به بیش از 20 نفر افزایش یافته است، با نولان مانالو (معروف به نیت) به عنوان سرپرست عملیات بازی.
game characters

چه چیزی ییلد گیلد گیمز را منحصر به فرد می‌کند؟

ادامه مطلب  سینگولاریتی‌نت (AGIX) چیست؟

درآمد اصلی DAO از بهره‌گیری از دارایی‌های NFT متعلق به YGG به صورت مستقیم یا غیرمستقیم از طریق یک طرح اجاره‌ای است که اعضای این انجمن از دارایی‌ها در مقابل بخشی از پاداش‌های بازی مستقیماً به YGG استفاده می‌کنند. برای دارایی‌های بازی مانند زمین، افراد ثالث (اعضای غیر از انجمن) می‌توانند از طریق انجام فعالیت‌های اقتصادی در زمین بازی درآمد کسب کنند.

مالکیت NFT از افزایش ارزش اقتصادی دارایی در بازی به ارزش NFT آن در بازار آزاد بهره‌مند خواهد شد.

این بازی همچنین دارای ویژگی بازی بهره‌برداری دارد، که کاربران برای فعالیت درون بازی توکن‌های نیتیو دریافت می‌کنند.

league-of-kingdoms preview

چندین تعداد توکن‌های ییلد گیلد گیمز (YGG) در گردش هستند؟

در 24 ساعت گذشته، ییلد گیلد گیمز افزایش 9.61% ارزش داشته است. با سرمایه‌گذاری فعلی در حدود 151,079,527 دلار، رتبه‌بندی فعلی CoinMarketCap #257 است. سکه‌های YGG در حال حاضر در 74,275,864 واحد در گردش هستند و حداکثر تعداد واحد‌ها 1,000,000,000 واحد است.

برای حمایت از جامعه YGG، این شرکت بازی‌سازی 45% از مجموع تامین توکن تعیین کرده است. توکن‌ها به تدریج به مدت چهار سال توزیع خواهند شد، مطابق با طرح کسب و کار. علاوه بر این، حدود 40% از توکن‌ها به سرمایه‌گذاران (24.9%) و موسسان (15%) توزیع خواهند شد، و 15% باقی‌مانده به خزانه شرکت و مشاوران شرکت خواهد رفت.

illuvium preview

چگونه امنیت شبکه ییلد گیلد گیمز تضمین می‌شود؟

YGG یک subDAO را برای میزبانی دارایی‌ها و فعالیت‌های بازی خاص ایجاد کرده است. دارایی‌ها در subDAO توسط خزانه YGG از طریق کیف پول سخت‌افزاری چندامضا (multisig) خریداری، مالکیت دارند و کنترل می‌شوند تا حداکثر امنیت را تضمین کنند. اعضای جامعه بازی قادر به کار گذاشتن دارایی‌ها از طریق قراردادهای هوش مصنوعی خواهند بود.

ادامه مطلب  فهم عمیق از الگوریتم بلاکچین بیتکوین

کی معامله‌گری بازی‌های ییلد گیلد گیمز شروع می‌شود؟

معامله سکه ییلد گیلد گیم در تاریخ 27 ژوئیه 2021 آغاز شد.

از کجا می‌توانید سکه‌های ییلد گیلد گیمز (YGG) را خریداری کنید؟

چندین صرافی وجود دارد که می‌توانید سکه YGG را در آنها خریداری کنید؛ صرافی‌های برتر برای معامله در ییلد گیلد گیمز در حال حاضر OKEx، Gate.io، ZT، Uniswap (V3) و XT.COM هستند.

پیام بگذارید