58df5661e9482c352c1cc6cc4fcd5486

BAT پلتفرم تبلیغاتی زنجیره‌بندی با پاداش عادلانه

BAT

توکن توجه اساسی یا BAT، توکنی است که نیروی محرک یک پلتفرم تبلیغات دیجیتال مبتنی بر زنجیره‌بندی جدید را تأمین می‌کند تا کاربران را به انصاف برای توجه خود پاداش دهد، در عین حال به تبلیغ‌کنندگان بازگشت بهتری از هزینه تبلیغ خود را فراهم کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این پروژه، به معرفی ژرف توکن توجه اساسی ما مراجعه کنید.

این تجربه از طریق مرورگر Brave ارائه می‌شود، جایی که کاربران می‌توانند تبلیغات حفظ حریم خصوصی را تماشا کنند و به عنوان پاداش BAT دریافت کنند. از سوی دیگر، تبلیغ‌کنندگان می‌توانند تبلیغات هدفمند را ارسال کرده و مشارکت را به حداکثر برسانند و ضررها ناشی از تقلب و سوء استفاده از تبلیغات را کاهش دهند.

توکن توجه اساسی خود به عنوان واحد پاداش در این اکوسیستم تبلیغاتی عمل می‌کند و بین تبلیغ‌کنندگان، ناشران و کاربران مبادله می‌شود. تبلیغ‌کنندگان برای کمپین‌های تبلیغاتی خود را با استفاده از توکن‌های BAT پرداخت می‌کنند. از این بودجه، یک قسمت کوچک به تبلیغ‌کنندگان تخصیص می‌یابد، در حالی که 70٪ به کاربران توزیع می‌شود – در حالی که واسطه‌هایی که به طور معمول هزینه‌های تبلیغاتی را افزایش می‌دهند، از معادله حذف می‌شوند تا کارایی هزینه بهبود یابد.

توکن توجه اساسی در سال 2017 پس از یکی از سریع‌ترین عرضه اولیه توکن‌ها (ICOs) به بازار آمد، که در زیر یک دقیقه مجموعاً 35 میلیون دلار جذب سرمایه کرد. از آن زمان به بعد، تجربه تبلیغات مبتنی بر توجه خود را از طریق برنامه Brave Rewards خود به کاربران در بیشتر کشورها ارائه داده است.

ادامه مطلب  آشنایی با ترون: انقلاب بلاکچینی به سبک هیجان انگیز!

به عنوان نوامبر 2020، ایالات متحده، انگلیس و کانادا بیشترین کمپین‌های تبلیغاتی فعال را داشتند.

مؤسسان توکن توجه اساسی که هستند؟
توکن توجه اساسی دو مؤسس دارد: برندان آیک و برایان باندی – دو فرد بسیار معتبر در صنعت نرم‌افزارهای مرور وب.

برندان آیک مدیرعامل Brave Software، Inc است – شرکت مادر پشت مرورگر Brave و توکن توجه اساسی. قبل از نقش خود در Brave، آیک بنیان‌گذار و CTO موزیلا بوده و در سال 1995 JavaScript را اختراع کرد. او همچنین در سال 2004 به راه‌اندازی یکی از مرورگرهای وب محبوب جهان، Mozilla Firefox، کمک کرده است.

برای دانلود brave کلیک کنید

به همین ترتیب، برایان باندی به عنوان CTO Brave و توکن توجه اساسی به آن می‌پیوندد. باندی مهندسی با تجربه‌ای است که قبلاً به عنوان مهندس نرم‌افزاری ارشد در موزیلا، توسعه‌دهنده نرم‌افزار در Corel Corporation و مسئول توسعه نرم‌افزار در Khan Academy کار کرده است. با هم، آیک و باندی بیش از 50 سال تجربه توسعه نرم‌افزاری دارند.

در کل، سایت توکن توجه اساسی 16 عضو تیم را فهرست کرده است، که بسیاری از آن‌ها تجربه توسعه، مهندسی یا تحقیق دارند.
آینده بیسیک اتنشن (Basic Attention Token) + پیش بینی قیمت BAT - رمز ارز نیوز

چه چیزی توکن توجه اساسی را منحصر به فرد می‌کند؟
مورد کاربرد اصلی توکن توجه اساسی به عنوان یک توکن پرداخت برای اجرای کمپین‌های تبلیغاتی از طریق تبلیغات Brave Ads است. به عنوان نوامبر 2020، تبلیغ‌کنندگان باید به حداقل هزینه تبلیغ ماهیانه 2500 دلار پایبند باشند تا بتوانند کمپین خود را راه‌اندازی کنند، اما یک پلتفرم خودخدمتی با محدودیت‌های ممکن است در حال حاضر در مسیر قرار دارد.

ادامه مطلب  بررسی کامل بلاکچین BNB

در حال حاضر، این بودجه تبلیغاتی باید به طور کامل با استفاده از توکن‌های توجه اساسی پرداخت شود، که تبلیغ‌کنندگان می‌توانند آن‌ها را از انواع مختلف پلتفرم‌های تبادل شخص ثالث تهیه کنند. از این بودجه، Brave کمیسیون کوچکی را دریافت می‌کند و بقیه به ناشران و کاربران توزیع می‌شود.

یکی از ویژگی‌های تمایزی اصلی درباره توکن توجه اساسی و اکوسیستم مرورگر Brave، قابلیت پاداش دادن (تیپ) به کاربرانی است که هنوز به شبکه پیوسته نشده‌اند – این شامل هم وب‌سایت‌ها و هم کاربران توییتر فردی است. این کاربران سپس می‌توانند به امنیت به پلتفرم ثبت‌نام کرده و هر پاداشی که انباشته کرده‌اند را جمع آوری کنند.

هم توکن توجه اساسی و هم مرورگر Brave از زمان راه‌اندازی‌شان تاکنون دریافت کاربران قابل ملاحظه‌ای داشته‌اند. به عنوان اکتبر 2020، مرورگر Brave مجموعاً 20.5 میلیون کاربر ماهیانه فعال دارد، در حالی که توکن توجه اساسی در حال حاضر توسط بیش از 368000 کیف پول منحصر به فرد نگهداری می‌شود.
What is Basic Attention Token? | bitFlyer

چندین توکن توجه اساسی (BAT) در جریان وجود دارد؟
توکن توجه اساسی حداکثر عرضه کلی تعداد 1.5 میلیارد توکن دارد. این نمی‌تواند بدون تغییر به یک قرارداد هوش مصنوعی توکن جدید افزایش یابد.

تقریباً تمام این تعداد در جریان فعلی است. به عبارتی، توکن توجه اساسی تقریباً به صورت کامل پراکنده می‌شود.

در ICO سال 2017، کلیه 1 میلیارد توکن BAT به سرمایه‌گذاران فروخته شد، در حالی که 200 میلیون توکن باقی‌مانده در یک حوضه توسعه قفل شد و 300 میلیون توکن BAT برای حوضه رشد کاربر (UGP) رزرو شد. به عنوان نوامبر 2020، هر دو حوضه حوضه توسعه و حوضه UGP تقریباً خالی هستند.

ادامه مطلب  Chainlink: بررسی جامع از اولین شبکه اوراکل متصل به بلاکچین

شبکه توکن توجه اساسی چگونه امنیت می‌یابد؟
توکن توجه اساسی (BAT) یک توکن ERC-20 است. به عبارتی، بر روی زنجیره‌بندی اتریوم ساخته شده است. مشابه هر توکن ERC-20 دیگر، BAT توسط یک الگوریتم اجماع اثبات کار (POW) که توسط شبکه انبوه معدن کننده اتریوم پشتیبانی می‌شود، تأمین امنیت می‌شود.

این الگوریتم اجم

اع اطمینان می‌یابد که فقط معاملات معتبر تأیید می‌شوند، در حالی که کار ترکیبی شبکه معدن اتریوم مطمئن می‌شود که معاملات BAT در یک‌بار تأیید شده، اساساً ناقل‌پذیرند.

توکن توجه اساسی (BAT) را کجا می‌توانید خریداری کنید؟
در حال حاضر، توکن توجه اساسی در اکثر پلتفرم‌های تبادل رمزارز محبوب معامله شده و در حال حاضر مایعیت عالی دارد. بایننس، کوین‌بیس پرو و هوبی گلوبال از جمله معاملات معتبر برای معاملات BAT هستند.

مانند بسیاری از رمزارزها، می‌توان توکن توجه اساسی (BAT) را مستقیماً با استفاده از واحد پول فیات از انواع مختلف کارگزاران خریداری کرد یا می‌توان آن را در مقابل دارایی‌های فیات در پلتفرم‌های مانند Kraken و Bithumb معامله کرد.

پیام بگذارید